سفارش تبلیغ
صبا
یک فنجان بصیرت
چه فرقی می کند. درعصر ارتباطات‌ نفس بکشم یا قرون وسطا. وقتی خبری ازتو نباشد. دوره جاهلیت است. اللهم عجل لولیک الفرج .... 
قالب وبلاگ
فلسفه چفیه رهبر معظم انقلاب


[ جمعه 93/2/5 ] [ 1:54 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]
"دیروز،امروز،فردا" این هفته با حضور حسام الدین آشنا و حجت الاسلام پناهیان از شبکه سه سیما پخش شد.
منبع: دانا

[ جمعه 93/2/5 ] [ 1:53 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]
به تازگی تصویری از یک کودک سوری منتشر شده است که عناصر مسلح لوله‌های تفنگ خود را به سوی چهره معصومانه او نشانه رفته‌اند.
منبع: العالم

[ جمعه 93/2/5 ] [ 1:53 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]
عضو جبهه پایداری اظهار داشت: گمان نمی‌کنیم آقای حسینیان چنین حرفی زده باشد؛ چرا که ایشان قطعاً نمی تواند از یک مجلس زنانه فیلمی داشته باشد.
منبع: دانا

[ پنج شنبه 93/2/4 ] [ 7:26 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]

حسینیان: فیلم جشن کاخ را منتشر می کنم

نماینده مردم تهران و عضو جبهه پایداری رییس جمهور را تهدید به افشاگری کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، روح الله حسینیان دقایقی پیش در جمع خبرنگاران تهدید کرد که فیلم مجلس زنانه رییس جمهور را دارد و بزودی آن را منتشر خواهد کرد .

خبر تکمیلی اعلام می شود


[ چهارشنبه 93/2/3 ] [ 4:58 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]

سایت هاشمی بازهم سخنان منتشر نشده را انتشار داد!/توجیه اشرافی‌گری توسط آیت الله

سایت هاشمی بازهم سخنان منتشر نشده را انتشار داد!/توجیه اشرافی‌گری توسط آیت الله

سایت هاشمی باز هم سخنان منتشر نشده وی را منعکس کرده که به نظر می رسد این سخنان در راستای پاسخگویی به اعتراضات مردم در خصوص برگزاری جشن میلیاردی دولت برای زنان در محل کاخ است.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، سایت هاشمی باز هم سخنان منتشر نشده وی را منعکس کرده که به نظر می رسد این سخنان در راستای پاسخگویی به اعتراضات مردم در خصوص برگزاری جشن میلیاردی دولت برای زنان در محل کاخ است.

در این سایت از زبان هاشمی نوشته شده است: امام (ره) می‌گفتند پابرهنگان بر کاخ‌نشینها مزیت دارند، اما هیچوقت نمی‌گفتند که اینها همیشه پابرهنه بمانند. آیا اگر بخواهیم در خط امام باشیم باید پابرهنگان جامعه را بیشتر کنیم!

این سوء برداشت از بیانات امام خمینی(ره) به خاطر توجیه ثروتمندانی است که خود را در خط امام خمینی و در مسیر انقلاب می دانند.

این افراد می خواهند هم اشرافی زندگی کنند و در جشن های اشرافی بگیرند و هم اینکه خود را هم صدا با انقلاب اسلامی و هم درد مستضعفین نشان دهند.

سیره امام خمینی نیز به خوبی نشان می دهد که ایشان هم زندگی ساده ای را داشتند و همیشه خود را در حد پایین ترین مردم نگاه می داشتند.

زندگی مقام معظم رهبری نیز به عنوان رهبر انقلاب اسلامی زندگی ساده ای است و از تجملات و اشرافی گری به دور است.

انتشار این سخنان منتشر نشده که اکنون پس از سال های زیادی که از رحلت امام خمینی می گذرد، نشان می دهد که برخی که خود را صاحبان این انقلاب می دانند نمی‌توانند از دنیا دل ببرند و در راستای اینکه نشان بدهند انقلابی هستند، به جای گام برداشتن در مسیر انقلاب، دست به تحریف بیانات امام خمینی(ره) می زنند.

باید از این سایت و گردانندگان آن سوال کرد که چرا این اظهار نظر های ویژه که به نوعی به امام خمینی و صحبت های ایشان مربوط می شوند در زمان حیات ایشان منتشر نشدند؟

همچنین  امام خمینی بارها در صحبت های خود و همچنین در وصیت نامه خود تأکید کرده اند که هیچ صحبتی پس از من را قبول نکنید و هرچه که بوده است در این وصیتنامه آورده ام.


[ چهارشنبه 93/2/3 ] [ 4:58 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]
گزارش ویژه دانا/

برنامه ریزی آیت الله برای انتخابات خبرگان/ هاشمی این‌بار با لیست «مجتهدان مصلح و معتدل» می‌آید

برنامه ریزی آیت الله برای انتخابات خبرگان/ هاشمی این‌بار با لیست «مجتهدان مصلح و معتدل» می‌آید

طیف هاشمی در تهران لیست انتخاباتی مجلس خبرگان با نام «مجتهدان مصلح و معتدل» این لیست را تهیه کرده و در حال تکمیل آن در شهرستان ها هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی دانا، با روی کار آمدن دولت یازدهم اولین رخداد های انتخاباتی برای مجلس رقم خورد و در هفته های نخستین آغاز به کار دولت، ترکان از یارگیری در انتخابات دهم خبرداد.

پس از این اظهارت کم کم گروه های دیگری نیز در شور به تکاپوی راه‌یابی به مجلس افتادند و در همین زمینه احزاب و گروه هایی را تشکیل دادند.

در این میان گروه های وابسته به دولت و اصلاح‌طلبان در حالی که هنوز حدود 2 سال تا رسیدن به انتخابات مجلس بعدی باقی مانده است بیشترین تلاش را در خصوص تصاحب مجلس برعهده گرفته اند.

افراد و گروه هایی که تاکنون در انتخابات قبلی نتوانسته بودند از سوی مردم رای بیاورند و یا حتی رد صلاحیت شده اند در جریان روی کار آمدن دولت یازدهم باز هم به دنبال کرسی هستند.

در این میان انتخابات مجلس خبرگان نیز از دید گروه ها و جریان های خاص مغفول نمانده و برخی در تدارک صحنه برای ورود خود به این انتخابات هستند.

از جمله افرادی که برای حضور در انتخابات برنامه ریزی گسترده را رقم زده اند، هاشمی رفسنجانی است، که سابقه انتخاباتی وی بسیار پررنگ بوده و در مراحلی نیز تاریخی شده است.

در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 اصلاح طلبان پشیمان از حمله سال‌های گذشته خود به هاشمی و ازدست دادن فرصت او، به نحوی پراکنده وغیر منسجم به حمایت از او رو آوردند.

 اما حمایت 84 هنگامی کامل شد که هاشمی به دور دوم در برابر محمود احمدی نژاد رسیده بود. البته احمدی نژاد نیز از دوقطبی سازی فضا و حمله به هاشمی به ره می‌ برد اما اصلاح طلبان اکنون حربه سابق خود را ناکار آمد می‌دیدند و به حمایت از هاشمی رو آورده بودند.

اشک‌ها و خاطرات زندان رفته هاشمی در سال84 نتوانست سرپوشی بر اهداف 16 ساله اش نهد و سرانجام تن به شکستی داد که تصورش برای وی قدری محال بود ولی واقعیت را پذیرفت؛ هاشمی در انتخابات 84 در مقابل احمدی نژاد عرصه را واگذار کرد و شکست هاشمی رقم خورد.

بازی گردانی هاشمی در انتخابات 88 نیز بر کسی پوشیده نیست که وی را تا حد حمایت بی حد و مرز از سران فتنه پیش برد، حمایت خاندان هاشمی از فتنه و حتی صحنه گردانی فتنه توسط آنها در حالی صورت می گرفت که احمدی نژاد بار دیگر توانسته بود قدرت را از چنگال آیت الله بیرون بکشد.

انتخابات سال 92 نیز فرصتی دوباره برای آیت الله بود که بتواند آخرین تلاش های انتخاباتی خود را رقم بزند در هر صورت با نبود شرط سن برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری آیت الله بپا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشت و این بار هم نتوانست از کانال شورای نگهبان عبور کند و در نهایت در نخستین مراحل متوقف شد.

در همین راستا شنیده ها حاکی از برنامه ریزی گسترده آیت الله برای ورود به عرصه انتخابات مجلس خبرگان است.

بر اساس این گزارش طیف هاشمی در تهران  لیست انتخاباتی مجلس خبرگان با نام «مجتهدان مصلح و معتدل» این لیست را تهیه کرده و در حال تکمیل آن در شهرستان ها هستند.

گفته می شود احتمالاً از حسن روحانی، هاشمی رفسنجانی، محقق داماد، سید حسن خمینی و مجید انصاری برای تکمیل این لیست استفاده شود.


[ چهارشنبه 93/2/3 ] [ 4:57 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوی، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در خصوص جشن میلاد حضرت زهرا (س) اطلاعیه ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است.
بسمه تعالی
پاسداشت فرهنگ غنی اسلامی – ایرانی در سالی که توجه به اقتصاد و فرهنگ از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان راهبرد کلان نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است؛ نیازمند معرفی و تبیین شعائر و نمادهای والای فرهنگ ناب محمدی (ص) است. در این میان؛ تبیین شخصت سرور بانوان دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که مهمترین الگو برای زیست مومنان? زنان در ایران اسلامی است، از یکسو جایگاه رفیع زن در عرصه فعالیتهای اجتماعی نظام مقدس اسلامی را به تصویر می کشد و از سوی دیگر مهر بطلانی بر سیاه نمایی ها و ادعاهای دروغین نظام فرهنگی و حقوق بشر غربی، در خصوص بانوان ایران عزیز خواهد بود. چنانچه رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با جمعی از بانوان فرمودند: «برخورداری ایران اسلامی از انبوه زنان فرزانه، تحصیل کرده، خوشفکر و ممتاز؛ از نعمات الهی و جزو بزرگترین افتخارات جمهوری اسلامی است.»
امسال نیز به همین مناسبت و در امتداد سنتی هر ساله مراسم جشن ولادت زهرای اطهر (س) و روز زن؛ جشنی به میزبانی همسر رئیس جمهوری با حضور همسران سفرای کشورهای خارجی و مدیرانِ نظام اسلامی و همچنین جمع کثیری از بانوان فرهیخته ایران اسلامی برگزار شد. بویژه میهمانان خارجی فرصتی یافتند تا ضمن آشنایی با ابعاد شخصیت و زندگانی دخت گرامی پیامبر اسلام (ص)، با گوشه هایی از فرهنگ و سبک زندگی اسلامی و ایرانی آشنا شوند. چنانچه ویژگی مجالس مولودیِ مختص بانوان است؛ در این جلسه با رعایت تمام جنبه های شرع مقدس و شوونی که مجالسی از این دست دارد، تعدادی از دختران خردسال به شادمانی پرداختند و نمونه های از پوشش و حجاب زنان اقوام مختلف ایرانی در ادوار و مناطق مختلف به نمایش درآمد.
در کمال تعجب و تاسف، جشنی که معطر به نام صدیقه طاهره (س) و مربوط به پاسداشت شخصیت آن حضرت بود، از آسیبِ نگاههای ابزاری و سیاسی در امان نماند. و بر خلاف موازین اسلام عزیز، اخلاق محمدی (ص) و حتی اصول حرفه اطلاع رسانی؛ موجی از شایعات، افترا، اکاذیب و پیامک هایی به صورتی هماهنگ در فضای رسانه ای کشور منتشر شد. این در حالی بود که هیچیک از مطالب منتشره مستند نبود و متاسفانه افرادی نیز که به تریبونهای عمومی کشور دسترسی دارند بدون اینکه از حقیقت ماجرا مطلع باشند، و بدون تحقیق، آن را دستمایه ای برای متهم نمودن دولت به بی توجهی به فرهنگ والای دینی کردند. حال آنکه با دروغ و افترا نمی توان به بام سعادت رسید. و همچنین نمی توان خدمتگزاران مردم را از مسیر فرهنگ راستی، راستگویی، اعتدال و رونق و تعالی کشور بازداشت.
دفتر نهاد ریاست جمهوری که رعایت حرمتِ خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام را اوجب واجبات و مهمترین مصالح نظام اسلامی می داند از ذکر افتراها و مطالب کذبی که متاسفانه و به دروغ به این مراسم منتسب گردید، خودداری می کند. امیدواریم همه اهالی رسانه و عزیزانی که تریبونهای مختلف را به عنوان امانتی الهی در اختیار دارند؛ ضمن توجه بازدارنده در قبال اینگونه رفتارها تلاش خود را معطوف به حراست از مقدسات دینی و باورهای مردم مومن و عزیزمان نمایند و راه را برسوء استفاده های سیاسی و ابزاری سد نمایند.
ان شاءالله در سال فرهنگ؛ اخلاق اسلامی که مهمترین آموزه پیامبر اعظم (ص) برای جهان بشریت است، سرلوحه رفتارها قرار گیرد و چراغ راه سعادت در حیات فردی و اجتماعی گردد. ان شاء الله
روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری

[ سه شنبه 93/2/2 ] [ 11:43 عصر ] [ باران ] [ نظرات () ]
          

.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

قُل هٰذِهِ سَبیلی أَدعو إِلَى اللَّهِ ۚ عَلىٰ بَصیرَةٍ أَنا وَمَنِ اتَّبَعَنی ۖ وَسُبحانَ اللَّهِ وَما أَنا مِنَ المُشرِکینَ﴿۱۰۸﴾ یوسف بگو: «این راه من است من و پیروانم، و با بصیرت کامل، همه مردم را به سوی خدا دعوت می‌کنیم! منزّه است خدا! و من از مشرکان نیستم!»
لینک دوستان
امکانات وب


بازدید امروز: 15
بازدید دیروز: 60
کل بازدیدها: 735743
  • قالب بلاگ اسکای | اس ام اس دون